گروه فنی مهندسی الکتریکالا

شرکت چینت CHINT

کمپانی CHINT Electric دارای چندین کارخانه در شهرهای شانگهای، ونجو و هانجو و حدود 30000 نفر کارمند و متخصص می‌باشد و در حال حاضر در بیش از 110 کشور جهان نمایندگی و یا دفتر فروش دارد. سال ۲۰۰۶، بر پایه پیشرفت های منابع انرژی فتوولتائیک، گرایش جهانی به سمت توسعه منابع انرژی پاک و حفظ محیط زیست، چانت به عنوان بزرگترین سرمایه گذار در زمینه گسترش تجهیزات تولید انرژی پاک در کشور چین پا به عرصه ی جهانی گذاشت.

 

مجموع اقلام ساخته شده در این کمپانی به حدود 6000 نوع می‌رسد که 3000 قلم در بخش فشار ضعیف شامل انواع کلید هوایی از 200 تا 6300 آمپر، انواع کلیدهای اتوماتیک فیکس و قابل تنظیم از 10 تا 1250 آمپر، انواع کنتاکتور و رله از 4 تا 660 آمپر، انواع فیوز، کلید فیوز، کلید مینیاتوری، شاستی استارت واستپ، کنترل دور موتور و راه انداز نرم و... می‌باشد. در بخش فشار متوسط تمامی تجهیزات شبکه و پست‌های زمینی و هوایی مانند مقره پلیمری، برقگیر، کات اوت، دژنکتورهای گازی، دژنکتورهای خلاء وترانس ولتاژ و جریان تا 33 کیلوولت جزء محصولات این کمپانی می‌باشد. همچنین انواع تجهیزات فشار قوی شامل ترانسفورماتور، برقگیر، بریکر و تجهیزات پست تا 500 کیلوولت نیز در کارخانجات CHINT Electric تولید می‌گردند.

علاوه بر محصولات فوق، این کمپانی در تولید انواع لوازم اندازه گیری همچون کنتورهای الکترونیکی، آمپرمتر و ولت متر و تجهیزات الکتریکی ساختمان نظیر کلید وپریز فعالیت می‌نماید.

درحال حاضر در بسیاری از پروژه‌های نیروگاهی، نفتی و کارخانجات بزرگ تودر کنار فاکتور حائز اهمیت قیمت سبب شد تا خیلی زود نظر مثبت بسیاری از مصرف کنندگان مارکهای معتبر اروپایی و آمریکایی به محصولات CHINT معطوف گردیده و محصولات CHINT Electric جایگزین مناسبی برای محصولات اروپایی و آمریکایی گردد به طوری که در کمتر از 20 سال حجم فروش و میزان گردش مالی این کمپانی در سال 2007 به رکورد 18/4 میلیارد دلار و در سال 2011 به 8 میلیارد دلار رسید که نشان دهنده گرایش قابل توجه مصرف کنندگان به محصولات این کمپانی معتبر می باشد. هم اکنون بسیاری از محصولات کمپانیهای معتبر اروپایی و آمریکایی همچونGENERAL Electric آمریکا درکارخانجات شرکت CHINT تولید می گردند. گروه چینت به عنوان پیشگام و برترین شرکت در زمینه تجهیزات برق صنعتی و انرژی پاک در کشور چین فعالیت می‌کند. در نقاط مختلف دنیا محصولات چینت مورد استفاده قرار گرفته است و پیش بینی می شود حجم فروش محصولات این شرکت روز به روز افزایش یابد.

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت الکتریکالا محفوظ است

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت