گروه فنی مهندسی الکتریکالا

شرکت لنز Lenze

شرکت لنزدرسال 1947 توسط Hans Lenze در شهر هاملن آلمان تأسیس گردید. در حال حاضر این شرکت با قدمت وسابقه ای 70 ساله، یکی از پیشتازان در سیستم های انتقال قدرت، کنترل و اتوماسیون صنعتی در جهان و به ویژه اروپا به شمار می آید. لنز شرکتی با مسئولیت محدود می باشد اما فرهنگ همکاری در آن همانند یک تجارت خانوادگی است.

زمینه کاری و فعالیت:

شرکت لنز مجموعه ای شامل از 52 شرکت در زمینه ­های توزیع، پایگاه‌های توسعه و تولید و مراکز لاجیستیک در اروپا، آسیا و ایالات متحده است. حدود 3300 نفر در سراسر دنیا در این شرکت مشغول به کار هستند که از این تعداد حدود 300 نفر آن ها در زمینه تحقیق و توسعه در 8 مکان فعالیت می‌کنند. محصولات این شرکت شامل درایو، سیستم اتوماسیون، اینورترهای فرکانسی، سیستم های سرو(Servo)، رایانه های صنعتی، PLC ها، نمایشگر ها، گیربکس وموتورگیربکس، الکتروموتور، تجهیزات، سیستم‌های کنترلی و نرم افزار های مرتبط هستند. بهترین راه حل‌ها در زمینه motion به نحوی ارایه می‌شود که قادر است هر ایده ای در این زمینه را عملیاتی نماید.

 در سال مالی 2017/2018 کمپانی لنز توانسته است با افزایش 68 میلیون یورویی، به میزان فروشی معادل 741 میلیون یورویی دست یابد.کنترل و به حرکت در آوردن سیستم ها و ماشین آلات صنعتی کاربردهایی هستند که محدوده وسیعی از محصولات Lenze بر اساس آن تولید می‌شوند. تخصص لنز ارایه راه حل های جدید از تلفیق سیستم‌های محرکه مکانیکی، الکترونیکی و فرایند اتوماسیون می‌باشد.

شرکت لنز

شعار لنز: با انگیزه و تعهد ما در Lenze، محصولاتمان را به نحوی ارائه می‌دهیم  که بهترین راه حل را ایجاد نماییم که ایده شما را در حرکت بر آورده کند.آنچه شما برآنید که ماشین موجود خود را بهینه سازی نمایید یا ماشین جدیدی بسازید، لنز به عنوان
یک متخصص عرصه جهانی در اتوماسیون برای شما راه حل خاص آن را دارد .


معرفی انواع محصولات:

 انواع کنترلرها

شعار لنز در مورد محصولات کنترلی: برای اینکه از تمامی امکانات  سیستم‌های کنترلی موجود در این عرصه بتوانید استفاده کنید محصولات کنترلیLenze L-force را می توان با تقاضاکردن  در اختیار خود قرار دهید و ازمحصولات اتوماسیون قدرتمند ماکه قطعا و مطمئناً راه حل مناسبی است، برای برنامه خود در کنترل ها پیدا خواهید کرد.

از کنترل اولیه رویداد تا اتوماسیون کامل ماشین، نمونه محصولات ما از تجسم و کنترل مؤلفه ها محصولات مناسب، برای سیستم مدرن  ارائه می دهند. 

شرکت لنز Lenze

اینورتر لنز:

وظیفه اصلی اینورترهای فرکانس سری Control Vector 8200 تنظیم الکترونیکی سرعت موتورهای آسنکرون سه فاز ACمی‌باشد. ترکیبی از این اینورترها با الکتروموتور گیربکس‌های ساخت شرکت Lenze و یا موتورهای آسنکرون ACساخت این شرکت، مجموعه ای کم نظیر از یک سیستم دورمتغییر با امکانات بسیار عالی را بوجود می آورد. هم چنین ترکیبات مختلفی از ماجول‌های قابل نصب بر روی این دستگاه که بر اساس نیازهای مشتری قابل انتخاب بوده و هر یک کارآیی‌های جدیدی را به سیستم اضافه می نمایند نیز موجب می گردد تا این دستگاه در حالات مختلف کاری و کاربردهای متنوع بتواند بسادگی مورد استفاده قرار گرفته و بطور کامل پاسخگوی نیازهای مشتری باشد. برخی ویژگیهای دیگر مثل طراحی ساده وفشرده و قابلیت‌های نرم افزاری و سخت افزاری بسیار زیادی که در آنها تعبیه گردیده است ، استفاده از مدارات محافظ متعدد، استفاده از مواد اولّیه مرغوب و آزمایشات کنترل کیفیت متعدد در شرایط سخت کاری و شرایط واقعی کار، در مجموع این نسل از درایوها را به درایوی ایده آل جهت استفاده در موارد بسیار متنوع و گوناگونی تبدیل نموده است.

شرکت لنز Lenze انواع گیربکس‌ها

گیربکس مارپیچ در بسیاری از کاربردهای صنعتی به عنوان یک گیربکس پر مصرف و قابل اطمینان به بازار عرضه می شود. گیربکس های حلزونی قابل نصب بر روی شافت نیز به عنوان یک گزینه جایگزین برای صرفه جویی بیشتردر فضای مورد استفاده  قرارمی‌گیرد. به عنوان مثال در یک واحد ذخیره سازی و بازیابی هنگامی که فضا بسیار محدود می‌باشد ابعاد دستگاه باید تا حد امکان باریک باشد، این نوع گیربکس‌ها مناسب می‌باشند.

دقت و انعطاف پذیری بیشتررا می‌توان در گیربکس های دوار مشاهده کرد
گیربکس های دوار g7x0 و گیربکس های دوار با سطح پیشرفته تر و همچنین glx0 با کمترین لغزش، دامنه استفاده درایوهای مکانیکی را با درایوهای سرو با کیفیت بالا گسترش می‌دهد.

گیربکس g7x0 راه حل اقتصادی مناسب و به صرفه بسیاری از برنامه‌های مورد استفاده  درسرووها است. با توجه به نسبت قیمت وعملکرد خوبی که این نوع گیربکس‌ها دارند می‌تواند یک سبد کامل در ترکیب با موتورهای سرو لنز ارائه دهند.

پیشنهاد شرکت لنز برای عملکرد بهتروهمچنین دقت بیشتر گیربکس مدل g8x0 می‌باشد. دراین نوع، عکس العمل حرکت کمترمی‌باشد ولی این قابلیت را دارا می‌باشد که می تواند به صورت اختیاری ان را تغییر داد کاهش یا افزایش داد. این شرکت می‌تواند همچنین نمونه تولیدات دیگری با استفاده جهانی با الزامات دقیق، با درجه حفاظت IP65 ارائه دهد.


 انواع ابزار مهندسی

انواع موتورها و متعلقات آن

 شعار لنز درباره تولید موتورهایش :

یک چیز مسلم است: شما باید بتوانید به موتورهای خود اعتماد کنید. آن‌ها انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می‌کنند و بنابراین جزء محرک اصلی دستگاه شما هستند.

شرکت لنز Lenze

 

از آنجا که آن‌ها چنین نقش مهمی را بازی می‌کنند، ما به شما موتورهایی با رفتار بهینه نسبت به دستورات درایو و گزینه های کاربردی تر ارائه می‌دهیم.

برخی از این محصولات که می‌توان نام برد:

  • سروو موتورهای سنکرون MCS

  • سروو موتورهای سنکرون m850

  •  سروو موتورهای سنکرون MDxKS

  • سروو موتورهای سنکرون MQA

  • سروو موتورهای سنکرون MCA

  • سروو موتورهای سنکرونSDSGA

 شرکت لنز Lenzeشرکت لنز Lenze


 سیستم کامل اتوماسیون

نرم افزار Lenze
نرم افزار نقش فزاینده ای در عملکرد دستگاه دارد.

 فرایندهای پیشرفته دیجیتالی، امکان انجام اصلاحات و ایجاد محصولات باکاربردهای دقیق تر را در مرحله اولیه پروژه امکان پذیر می کند، پشتیبانی از برنامه نویسی نرم افزار برنامه را فراهم می‌کند و راه را برای راه اندازی مجازی هم  هموار می‌کند.و مهم‌ترین مزیت‌های آن در چرخه‌های پیشرفت در نتیجه روند  کوتاه تر با تعداد کمتر پرسنل و سریعتر بودن زمان رسیدن به بازار است.شرکت لنز یکی از فعالان تولید در صنعت برای کلیه مراحل توسعه وپیشرفت ماشین آلات شما از ایده اولیه تا خدمات بعد از فروش، راه حل ارایه می‌دهد. شرکت Lenze با بیش از ۶۰ سال تجربه در زمینه اتوماسیون، محصولات با کیفیت و مرغوب تولیدمی‌کند و رضایت کاربران، قطعا گواه این موضوع است.

lenze

 

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت الکتریکالا محفوظ است

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت