گروه فنی مهندسی الکتریکالا

شرکت فوجی FUJI

شركت فوجي الكتريك در سال 1923 ميلادي با مشاركت و سرمایه‌گذاری مشترك شركت ژاپني Furukawa Co, Ltd و یک شركت اروپایی در كشور ژاپن تأسیس گرديد و در سال 1924 اولين محصولات اين شركت درزمینه­‌ ترانسفورماتورهاي الكتريكي، ماشین‌های برقي و انواع فن به بازار عرضه شدند.

 

 

شرکت فوجی

 

فوجي الكتريك در دهه 1930 نيز با ارائه محصولات برقي درزمینه‌ی توزيع انرژي برق مانند Circuit Breaker و همچنين ساخت توربین‌های برق به‌عنوان يكي از شرکت‌های اصلي پیش‌ قدم در ساخت اين محصولات شناخته شد. در دهه 40 ميلادي و تا اواسط دهه 50 به علت جنگ جهاني دوم و نابودي ساختار داخلي كشور ژاپن امكان توليد محصولات براي اين شركت موجود نبود و از اواسط دهه 50 میلادی با ورود به بازار لوازم‌خانگی و همچنين توليد اولين سري از كنتاكتورهاي مغناطيسي و تجهيزات نیمه‌هادی فعاليت مجدد خود را آغاز كرد.

در طول بيش از95 سال كه از تاريخ تأسیس شركت Fuji Electric می‌گذرد اين شركت همواره به‌عنوان پيشگام در عرضه فناوري در صنعت برق مطرح بوده و براي برخي از تجهيزات توليدي مانند فركانس اينورتر نام اولين عرضه‌کننده صنعتي را از آن خود نموده است.

طيف وسيع فعاليت شركت فوجي الكتريك در صنعت برق مانند توليد نیمه‌هادی‌های قدرت، ايجاد نیروگاه‌های برق از منابع تجديد پذير و انرژی‌های نو (خورشيدي، باد، ژئوترمال، پیل‌ها در طول بيش از 95 سال كه از تاريخ تأسیس شركت Fuji Electric می‌گذرد اين شركت همواره به‌عنوان پيشگام در عرضه فناوري در صنعت برق مطرح بوده و براي برخي از تجهيزات توليدي مانند فركانس اينورتر نام اولين عرضه‌کننده صنعتي را از آن خود نموده است.

حوزه فعاليت شركت، در چهار گروه اصلي شامل:

- سامانه‌های الكترونيك قدرت، شامل دو قسمت (بخش راه‌حل‌های انرژی و بخش راه‌حل‌های صنعتی)

- توليد انرژي برق (انواع نیروگاه‌های برق و به‌خصوص استفاده از منابع انرژي نو)

- تجهيزات الكترونيكي

- دستگاه‌های توزيع و فروش مواد غذايي و.. آن را به يك شركت جهاني تبديل نموده است

 

 

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت الکتریکالا محفوظ است

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت