گروه فنی مهندسی الکتریکالا

درایوهای ورودی تکفاز

معمولاً شرکت‌های تولیدی اینورترهای فرکانسی برای توان‌های کوچک مبادرت به تولید درایو با ولتاژ 380 ولت نیز می‌کنند .این کار باعث می‌شود در جاهایی که برق تکفاز 220 ورودی بتوانند الکتروموتورهای سه فاز مورد نیاز پروژه های خود، دسترس کاربران و مصرف کنندگان نباشد را با برق تکفاز راه اندازی کنند ولی لازمه این کار این است که سربندی الکتروموتور با برق سه فازهماهنگ باشد. یعنی بعضاً بتوان آن را به طور مثلث سربلندی نمود یا الکتروموتور کلاً با برق 220 ولت کار کند. این کار اکثراً قابل انجام است و کاربران می‌توانند با برق تکفاز الکتروموتور 220 سه فاز خود را راه اندازی کنند.
اکثر شرکت‌های تولید کننده درایوکیلووات، مبادرت به تولید 3.7 کیلووات وبعضاً تا توان 2.2 تا توان 220 ولت و خروجی تاولتاژ 220 این محصول می‌کنند و توانهای بالاتر (اکثراً با ورودی سه فاز ولت) کار می‌کنند.
ولی در مواقعی امکان تغییر سربندی الکتروموتور میسر نیست یا توان الکتروموتور بالاتر از2.2 کیلووات است.
راه حل چیست؟
دیده شده افرادی با ساخت لوازم جانبی مبادرت به راه اندازی اینورترهای فرکانسی با برق تکفاز می‌کنند .این کار علاوه بر صرف هزینه بالا از لحاظ مکان و تابلو به فضای بیشتری نیازدارد.درایوهای ورودی تکفاز

شرکت پرتو صنعت با توجه به شناخت کامل بازار و با تکنیکی کاملاً عملی بدون هزینه بیشتر ولتاژ خروجی تا ولتاژ 220 کیلووات با برق تکفاز مبادرت به تولید اینورترهای فرکانسی تا توان 220 ولت نموده است. این کار باعث شده الکتروموتورهای که قادر به کار با برق سه فاز 380 ولت راه اندازی گردد. نمونه آن انواع پمپ‌های 220 با برق تکفاز نبودند یا امکان تغییر سربندی نبود شناور و کفکش می باشد که امکان تغییر سربندی مقدور نیست یا مکان‌هایی که به الکتروموتورهای امکان استفاده، ولت در دسترس نیست 380 یا 220 کیلووات نیاز است و برق سه فاز 11 تا 4 بزرگتر از از این درایو ها کارها را آسان نموده است.

این اینورتر ها با توجه به گارانتی دوساله و کیفیت بالا و قیمت مناسب گزینه مناسبی برای کاربران می‌باشد.
گروه مهندسی الکتریکالا به عنوان هاب مرکز فروش و خدمات پس از فروش محصولات پرتوصنعت (ریسان ) آماده ارائه اطلاعات فنی به مشتریان و همکاران فعال می‌باشد.

درایوهای ورودی تکفاز

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت الکتریکالا محفوظ است

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت