گروه فنی مهندسی الکتریکالا

تعمیر اینورتر وکن

یکی از گسترده ترین دسته محصولات درایو از لحاظ مجموعه استانداردها در صنعت جهان، درایو Vacon می باشد. این درایو برای مجموعه متنوعی از کاربری ها در صنایع با اپلیکیشن‌های تعریف شده مرتبط ارائه می گردد. از این رو این درایو همواره با راه حل های مختلف مطابق با نیاز مصرف کننده، قدرتمند و متفاوت عمل کرده است.

قبل از اینکه اقدامات لازم در بخش قدرت را انجام نداده اید نباید اینورتر را به برق وصل کنید. در صورتی که یک اتصال کوتاه در بخش قدرت وجود داشته باشد و شما اینورتر را برق دار کنید ممکن است دچار سانحه شوید یا آسیب جدی به اینورتر و تجهیزات دیگر وارد شود. بنابر این ابتدا اینورتر وکن را به تعمیرگاه ارسال کرده و با تست سلامت درایو را تحویل بگیرید.

این نکات در تعمیر اینورتر وکن بسیار حائز اهمیت است:

مشکل درایو به صورت سخت افزاری با اتصالات و جرقه یا بوی سوختگی و خاموشی دستگاه است یا درایو شما توقف کار داشته و روی نمایشگر خطا دارد. در صورت خاموشی با کمک یک متخصص، دستگاه را از برق جدا کرده و موتور را جدا کنید و اینورتر را به تعمیرگاه ارسال کنید اما در صورت روشن بودن درایو می‌توانید به صورت تلفنی از خدمات همکاران ما جهت تعمیر دستگاه یا تعیین وضعیت آن استفاده کنید.

 

 اضافه جریان
Overcurrent
 اضافه ولتاژ
Overvoltage
اتصال به زمین
Earth fault
افت ولتاژ 
Undervoltage
 قطعی در فاز ورودی

Input Line Supervision

قطعی در فاز خروجی
Output phase
موتور متوقف شده است.
motor stalled 
خطای CPU
EEPROM
خطای ارتباطی  CPU یا کارت آپشن Device unknown

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت الکتریکالا محفوظ است

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت