گروه فنی مهندسی الکتریکالا

تعمیر اینورتر هیوندا

تعمیر درایو هیوندا

 در هر دستگاهی چندین پارامتر مهم وجود دارند که می‌توانند نقش مهمی در درست عمل کردن دستگاه داشته باشند..بی‌توجهی و نادیده گرفتن این عوامل ممکن است موجب بروزمشکل در حین عملکرد دستگاه شود. همانطور که در جدول زیر مشاهده می شود، ما به منظور جلوگیری از بروز خطا و از کار افتادن دستگاه، در قالب یک جدول نقش المان‌های مختلف در اینورتر هیوندا N700 را به طور مختصر برای بازدید کنندگان وبلاگ شرح داده ایم.

به منظور عملکرد صحیح درایو بهتر است به مقادیرتمامی پارامترها دقت شود. برای مثال برای پاک کردن فالت دستگاه با توجه به کاتالوگ درایو هیوندا باید پارامتر b12 را پیدا کرده و کد را روی صفر قرار بدهیم یا برای برگشتن اینورتر به حالت اولیه کافیست پارامتر b12 را روی یک قرار دهیم تا دستگاه به تنظیمات کارخانه بازگردانده شود.

یکی از عوامل مهم در حفاظت دستگاه اینورتر هیوندا از خرابی این است که حتما به توان باری که قرار است به درایو متصل شود توجه کنیم‌ و تا حد امکان برای کارهای سنگین از یک رده بالاتر از توان موتور، اینورتر را تهیه کنیم.  برای مثال برای تنظیم توان موتور کافیست وارد پارامتر H03 شویم و کد را روی عدد صفر قرار دهیم. همچنین برای وارد کردن جریان مورد نیاز موتور می‌توان وارد پارامتر H05 شده و کد را روی عدد یک تنظیم کنیم.

 

اضافه جریان  E04
اضافه بار E05
اضافه ولتاژ E07
ایپروم EEPROM E08 
افت ولتاژ E09 
فالت زمین E14 
دمای بالا E21
 اتصال کوتاه خروجی E34

فالت ارتباطی

E60

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت الکتریکالا محفوظ است

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت