گروه فنی مهندسی الکتریکالا

تعمیر اینورتر سنترنو

Santerno یک برند ایتالیایی است که در زمینه تولید محصولات اتوماسیون صنعتی نظیر اینورترهای فرکانسی و سافت استارترها محصولاتی با استانداردهای بالا ارایه داده است. از مزایای این برند بهره وری انرژی، استحکام، راه حل‌های مرسوم و تامین کلیه لوازم جانبی که همگی در به دست آوردن یک سیستم مورد قبول با عملکرد مناسب لازم است، می باشد.

تعمیر اینورتر سنترنو

درایو های سنتر نو نیز همانند هر درایو دیگری در هنگام بروز مشکل یک سری فالت و ارور به نمایش می‌گذارد.در هنگام مواجه با این هشدار ها با توجه به دفترچه راهنمای محصول برای حل مشکل دستگاه اقدام کنید.

هر مشکلی در درایو های سنتر نو با یک علامت مخصوص روی صفحه کی پد نمایش داده می‌شود.به همین علت مطالعه دفترچه راهنما در این مواقع ضروری است. برای مثال اگر روی صفحه نمایش خطای OCT نشان داده شد، به معنی آن است که اضافه جریان رخ داده، یا هنگامی که دمای دستگاه بیشتر از حد معمول شود و موجب آسیب باشد، ارورOHT نمایش داده می‌شود. همچنین قطعی در قسمت خروجی خطای POT را نشان می‌دهد.

در هنگام مواجهه با خرابی این درایو، لیستی از خطاهای احتمالی در جدول زیر آمده است. در صورت متوقف شدن موتور و یا خاموش شدن نمایشگر اینورتر، حتما برق ورودی دستگاه را قطع کرده، بعد موتور را از درایو جدا کرده و با متخصص تعمیرات تماس حاصل نمایید.

اضافه جریان  OCT
اتصال کوتاه خروجی OC2
اتصال کوتاه به زمین GFT
اضافه بار IOL
 دمای بالای اینورتر OHT
قطعی در فازخروجی POT
اضافه ولتاژ   OUT
افت ولتاژ LVT
قطعی در فازورودی COL

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت الکتریکالا محفوظ است

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت