گروه فنی مهندسی الکتریکالا

تعمیر اینورتر ای دی تی

ADT یک شرکت کره ای است که در سال 1999 تاسیس شده است. این شرکت در سال 2004 گواهینامه تضمین کیفیت ISO9001 را اخذ کرده است. تخصص ADT به طور خاص بر روی طراحی و ساخت تجهیزات کنترلی و انتقال قدرت است. ADT با استفاده از تکنولوژی فراوان خود و با بهترین کیفیت تمام تلاش خود را می‌کند تا محصولاتی را ارائه دهد که بیشترین رضایت را برای مشتری داشته باشد. این شرکت محصولات متنوعی از لحاظ  کاربری واز لحاظ ابعاد  برای رضایت کاربران تولید کرده است.

همچنین با قرار دادن قطعات و بردهای مربوط به درایو در اختیار نمایندگان، امکان تعمیر و پشتیبانی این درایوها را سهل کرده است.

هردستگاه الکتریکی در هنگام بروز مشکل و خطا یک سری فالت و ارور می‌دهد، که برای جلوگیری از آسیب های بیشتر بهتر است در سریع ترین زمان به این هشدار ها و فالت توجه شود. درغیر این‌صورت می‌تواند خسارت های جبران ناپذیری به بار بیاورد، که منجر به سوختن و تعویض دستگاه شود.

برای مثال اگر زمان DCC عدد خیلی پایینی تعریف شود، دستگاه فرصت کافی برای تخلیه جریان را ندارد و شاهد به وجود آمدن جریان اضافی در دستگاه هستیم. همچنین زمانی‌که دمای دستگاه بالاتر از حالت استاندارد برود دستگاه خطای  2-3-OC1 را نمایش می‌دهد. یا هنگامی‌که دمای مقاومت ترمز بالا رود روی کی پد خطای DBH را نمایش می‌دهد.همچنین اگردمای اینورتر بالا برود روی صفحه،OH1 نشان داده می‌شود. سی پی یو یکی ازقطعات مهم و اساسی در هر سیستم الکتریکی محسوب می‌شود، اگر برای این قسمت از دستگاه مشکلی ایجاد شود خیلی زود باید مشکل پیگیری شود. فالتی که مربوط به این مشکل است به این شکل Er1-2-3 در صفحه نمایش ظاهر می‌شود.

 

 

 

در هنگام مواجهه با خرابی این درایو خطاهای احتمالی در جدول زیر آمده  است. در صورت خاموش شدن اینورتر حتما برق ورودی دستگاه را قطع کرده بعد موتور را از درایو جدا کنید و با متخصص تعمیرات تماس حاصل نمایید.

 

اضافه بار  OL1-2 
اضافه جریان   2-3-OC1
دمای بالا مقاومت ترمز dbH
اضافه ولتاژ  OU1-2-3 
افت ولتاژ LU
قطعی در فاز ورودی Lin
قطعی در فاز خروجی OPL
دمای بالا  OH1
قطع ارتباط شبکه  OH2
خطای CPU Er1-2-3

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت الکتریکالا محفوظ است

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت