گروه فنی مهندسی الکتریکالا

تعمیر اینورتر اینوت

شرکت اینوت (INVT) از جمله شرکت‌های چینی است که فعالیت آن در زمینه ساخت قطعات  صنعتی الکترونیکی شامل اینورتر با کاربری‌های مختلف می‌باشد و با توجه به تلاشی که در استفاده از تکنولوژی ها روز دنیا در ساخت قطعات خود داشته توانسته است محصولات خود را وارد بازار های جهانی کند و  در اکثر کشورهای جهان نمایندگی فروش داشته باشد.

کمپانی اینوت علاوه بر ارائه قطعات الکترونیک صنعتی درسطح محصولات ساخت اروپا و سایر کشورها، همواره سعی نموده تا با ارائه خدمات پس از فروش قدرتمند و پشتیبانی از محصولات خود در کشورهای متقاضی محصولات، نظر مشتریان خود را جلب نماید.

 

تعمیر اینورتر اینوت

هردستگاه الکتریکی در هنگام بروز مشکل و خطا یک سری فالت و ارور می‌دهد، که برای جلوگیری از آسیب های بیشتر بهتر است در سریع ترین زمان به این هشدار ها و فالت توجه شود. در غیر این‌صورت می‌تواند خسارت های جبران ناپذیری به بار بیاورد، که منجر به سوختن و تعویض دستگاه شود. برای مثال اگر زمان DCC عدد خیلی پایینی تعریف شود، دستگاه فرصت کافی برای تخلیه جریان را ندارد و شاهد به وجود آمدن جریان اضافی در دستگاه هستیم. همچنین زمانی‌که دمای دستگاه بالاتر از حالت استاندارد برود دستگاه خطای OH1 را نمایش می‌دهد. یا هنگامی‌که دمای قطعه IGBT بالا رود روی کی پد خطای OH2 را نمایش می‌دهد.

در هنگام مواجهه با خرابی این درایو، لیستی از خطاهای احتمالی در جدول زیر آمده است. در صورت متوقف شدن موتور و یا خاموش شدن نمایشگر اینورتر، حتما برق ورودی دستگاه را قطع کرده بعد موتور را از درایو جدا کرده و با متخصص تعمیرات تماس حاصل نمایید.

اضافه جریان به هنگام افزایش سرعت  OC1
اضافه جریان به هنگام کاهش سرعت OC2
اضافه جریان به هنگام کار با سرعت ثابت OC3
اضافه ولتاژ به هنگام افزایش سرعت  OV1
اضافه ولتاژ به هنگام کاهش سرعت
OV2
اضافه ولتاژ به هنگام کار با سرعت ثابت OV3
ولتاژ کم لینک DC UV
 خطای تشخیص جریان ITE
قطعی در فازورودی SPI
قطعی در فازخروجی SPO
 دمای بالا OH1
دمای بالای IGBT OH2

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت الکتریکالا محفوظ است

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت