گروه فنی مهندسی الکتریکالا

تعمیر اینورتر اینوت

شرکت اینوت (INVT) از جمله شرکت‌های چینی است که فعالیت آن در زمینه ساخت قطعات  صنعتی الکترونیکی شامل اینورتر با کاربری‌های مختلف می‌باشد و با توجه به تلاشی که در استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا در ساخت قطعات خود داشته توانسته است محصولات خود را وارد بازارهای جهانی کند و  در اکثر کشورهای جهان نمایندگی فروش داشته باشد.

کمپانی اینوت علاوه بر ارائه قطعات الکترونیک صنعتی درسطح محصولات ساخت اروپا و سایر کشورها، همواره سعی نموده تا با ارائه خدمات پس از فروش قدرتمند و پشتیبانی از محصولات خود در کشورهای متقاضی محصولات، نظر مشتریان خود را جلب نماید.

 

تعمیر اینورتر اینوت

 

 

هردستگاه الکتریکی در هنگام بروز مشکل و خطا یک سری فالت و ارور می‌دهد، که برای جلوگیری از آسیب‌های بیشتر بهتر است در سریع ترین زمان به این هشدار ها و فالت توجه شود. در غیر این‌صورت می‌تواند خسارت‌های جبران‌ناپذیری به بار بیاورد که منجر به سوختن و تعویض دستگاه شود. برای مثال اگر زمان DCC عدد خیلی پایینی تعریف شود، دستگاه فرصت کافی برای تخلیه جریان را ندارد و شاهد به وجود آمدن جریان اضافی در دستگاه خواهیم بود. همچنین زمانی‌که دمای دستگاه بالاتر از حالت استاندارد برود دستگاه خطای OH1 را نمایش می‌دهد. یا هنگامی‌که دمای IGBT بالا رود، روی کی پد خطای OH2 را نمایش می‌دهد.

در هنگام مواجهه با خرابی این درایو، لیستی از خطاهای احتمالی در جدول زیر آمده است. در صورت متوقف شدن موتور و یا خاموش شدن نمایشگر اینورتر، حتما برق ورودی دستگاه را قطع کرده بعد موتور را از درایو جدا کرده و با متخصص تعمیرات تماس حاصل نمایید.

اضافه جریان   2-3-OC1
اضافه ولتاژ  2-3-OV1
اضافه بار OL1-2
افت ولتاژ لینک DC UV
 خطای تشخیص جریان ITE
قطعی در فازورودی SPI
قطعی در فازخروجی SPO
 دمای بالا OH1
دمای بالای IGBT OH2
خاموشی سیستم PoFF

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت الکتریکالا محفوظ است

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت