گروه فنی مهندسی الکتریکالا

تعمیر اینورتر انکام

Encom Electric یک شرکت با تکنولوژی بالا در سطح ملی و دارای حقوق مالکیت مستقل است و با تمرکز بر تحقیقات و توسعه محصول، تولید و فروش در زمینه اتوماسیون صنعتی تلاش می‌کند یک رهبر در این زمینه باشد. ENC می‌تواند برای تحقق انواع برنامه‌ها، محصولات و راه حل های حرفه‌ای برای صنعتگران ارائه دهد.
محصولات کمپانی شامل اینورترهای فرکانسی، سرو درایو، PLC&HMI، سیستم های انرژی نو و.. است.
کمپانی شنزن انکام الکتریک، یکی از برترین تولید کننده‌های اینورترهای فرکانسی در سطح کشور چین می‌باشد. هدف انکام الکتریک تولید اینورترهای بهین قیمت با حداکثر کارایی و کاربری آسان جهت استفاده در تمامی صنایع کوچک و متوسط بوده است. درحال حاضر برند انکام با تولید اینورترهای فرکانسی با بهترین قیمت و کیفیت در بازار کالاهای اتوماسیون صنعتی ایران جایگاه ویژه‌ای دارد.

 

تعمیر اینورتر انکام

 

ازجمله عواملی که بسیاری از واحدهای صنعتی نسبت به اتومات سازی و بهینه سازی آن‌ دچار ابهاماتی می‌‌شوند، فرآیندهای مربوط به نگهداری و تعمیرات تجهیزات وماشین‌آلات می‌باشد و در صورتی که طرح دارای توجیه فنی ‌واقتصادی برای کارفرما باشد، به ‌ایشان ارائه و درصورت موافقت طرح وارد فازعملیاتی می‌شود. ازاین طریق می‌توان ازاستهلاک وافزایش ضریب خطاها درماشین آلات، تجهیزات وفرایندها ممانعت به عمل آورد.

هردستگاه الکتریکی در هنگام بروز مشکل و خطا یک سری فالت و ارور می‌دهد، که برای جلوگیری از آسیب‌های بیشتر بهتر است در سریع‌ترین زمان به این هشدارها و فالت‌ها توجه شود در غیر این‌صورت می‌تواند خسارت‌های جبران‌ناپذیری به بار بیاورد که منجر به سوختن و تعویض دستگاه شود. برای مثال اگر  افت ولتاژ پیش بیاید  خطای E-19 نمایش داده می‌شود.  اگر اضافه جریان هنگام افزایش سرعت، کاهش سرعتیا سرعت ثابت پیش بیاید،  خطای E-01-02-03 نمایش داده می‌شود.

در هنگام مواجهه با خرابی این درایو در صورت روشن بودن دستگاه خطاهای احتمالی در جدول زیر آماده است. در صورت خاموش بودن اینورتر حتما برق ورودی دستگاه را قطع کرده بعد موتور را از درایو جدا کنید و با متخصص تعمیرات تماس حاصل نمایید.

در زیر به برخی از ارورها و فالت‌های مهم مربوط به این درایو به طور کلی اشاره می نماییم:

 

اضافه جریان 
02-03-E-01
اضافه ولتاژ 
05-06-E-04
اضافه بار
E-08
خطای تشخیص جریان
E-15
افت ولتاژ E-19
افت ولتاژ P.OFF

 

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت الکتریکالا محفوظ است

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت