گروه فنی مهندسی الکتریکالا

تعمیر اینورتر انکام

Encom Electric یک شرکت با تکنولوژی بالا در سطح ملی و دارای حقوق مالکیت مستقل است و با تمرکز بر تحقیقات و توسعه محصول، تولید و فروش در زمینه اتوماسیون صنعتی تلاش می‌کند یک رهبر در این زمینه باشد. ENC می‌تواند برای تحقق انواع برنامه‌ها، محصولات و راه حل های حرفه‌ای برای صنعتگران ارائه دهد.
محصولات کمپانی شامل اینورترهای فرکانسی، سرو درایو، PLC&HMI، سیستم های انرژی نو و.. است.
کمپانی شنزن انکام الکتریک، یکی از برترین تولید کننده های اینورترهای فرکانسی در سطح کشور چین می‌باشد. هدف انکام الکتریک تولید اینورترهای بهین قیمت با حداکثر کارایی و کاربری آسان جهت استفاده در تمامی صنایع کوچک و متوسط بوده است. درحال حاضر برند انکام باتولید اینورترهای فرکانسی با بهترین قیمت و کیفیت در بازار کالاهای اتوماسیون صنعتی ایران جایگاه ویژه‌ای دارد.

 

تعمیر اینورتر انکام

 

ازجمله عواملی که بسیاری از واحدهای صنعتی نسبت به بهبود‌ واتوماتیزه کردن آن‌ دچار ابهاماتی می باشند فرایندهای مربوط به نگهداری وتعمیرات تجهیزات وماشین آلات می‌باشد.در این زمینه نیز مطالعات امکان سنجی به منظور برآورد میزان بهینه سازی فرایند ازطریق تجهیزاتاتوماسیون صنعتی توسط مهندسین موتور کنترل انجام می شود و در صورتی که طرح دارای توجیه فنی‌واقتصادی برای کارفرما باشد، به‌ایشان ارائه و درصورت موافقت طرح وارد فازعملیاتی می‌شود. ما ازاین طریق می‌توانیم ازاستهلاک وافزایش ضریب خطاها درماشین آلات، تجهیزات وفرایندها ممانعت کنیم.

هردستگاه الکتریکی در هنگام بروز مشکل و خطا یک سری فالت و ارور می‌دهد، که برای جلوگیری از آسیب‌های بیشتر بهتر است در سریع‌ترین زمان به این هشدارها و فالت توجه شود. در غیر این‌صورت می‌تواند خسارت های جبران ناپذیری به بار بیاورد، که منجر به سوختن و تعویض دستگاه شود. برای مثال اگرقطعی در فاز ورودی  برای دستگاه رخ دهد، روی صفحه کی پد خطای E-12 نمایش داده می‌شود. یا اگر براثر هرچیزی افت ولتاژ پیش بیاید شاهد خطای E-08 هستیم. قطعی در پورت ارتباطی شبکه، فالت E-26 را نشان می‌دهد.

در هنگام مواجهه با خرابی این درایو در صورت روشن بودن دستگاه خطاهای احتمالی در جدول زیر آماده است. در صورت خاموش بودن اینورتر حتما برق ورودی دستگاه را قطع کرده بعد موتور را از درایو جدا کنید و با متخصص تعمیرات تماس حاصل نمایید.

 

 

اضافه جریان هنگام شتاب گرفتن
E-01
اضافه جریان هنگام توقف
E-02
اضافه جریان هنگام حرکت با سرعت ثابت
E-03
اضافه ولتاژ در هنگام شتاب
E-04
افت ولتاژ هنگام حرکت
E-08
قطعی در فاز ورودی
E-12
قطعی در فاز خروجی
E-13
اتصال به زمین در هنگامی روشن کردن دستگاه
E-16
قطع ارتباط شبکه 
E-26

 

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت الکتریکالا محفوظ است

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت