گروه فنی مهندسی الکتریکالا

در اکثر موارد برای خرید و یا نگهداری اینورترهای خطوط تولید و در حوزه اتوماسیون صنعتی احتیاج به مشاوره فنی متخصص مطمئن و دقیق داشتید، اما اطلاع نداشتین از چه جایی و کجا می‌توانید این مشاوره را واطلاعات را بدست آورید. اکثر مواقع هم اتفاق میافتد که به کسی اعتماد می‌کنید ومشاوره گرفتید، اما متاسفانه یا فرد مشاوره دهنده آگاه نبوده و یا اطلاعات فنی و درستی در اختیار نداشته که به مشاوره مناسبی به شما ارائه بدهد.

مشاوران متخصص ما  به صورت تخصصی وحرفه ای شما را جهت انتخاب برند مناسب اینورترراهنمایی می‌کنند. همچنین با بررسی سیستم اتوماسیون شما در انتخاب توان، برنامه ها ، کارت های جانبی و ... مناسب راهنمایی میدهند. تجربه ی ما قطعا اثبات کننده  توانایی‌های ما در این حوزه می‌باشد.

پاسخ سوالات فنی خود را از مهندسین و مشاوران فنی ما در زمینه های نصب و راه اندازی به صورت تلفنی دریافت نمایید مهندسین ما  با آموزش های خود سعی در کم کردن نیاز شما به حضور تکنسین در محل اجرای اصلی پروژه را دارند.

لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا با فکری آسوده انتخاب مناسبی درحوزه فعالیت کاری خود داشته باشید ودغدغه و نگرانی سوال کردن زیاد را نداشته باشید قطعا مشاوران ما با حوصله به تمامی سوال های شما پاسخ خواهند داد.

 

 

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت الکتریکالا محفوظ است

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت