گروه فنی مهندسی الکتریکالا

الکتروموتور موتوژن

کمتر صنعتگری است که نام موتوژن را نشنیده باشد. کارخانه موتوژن که در تبریز فعالیت دارد یکی از شرکت‌های معتبر ایرانی به شمار می‌رود که در سال‌های اخیر با توجه به محدودیت‌های واردات و توجه ویژه به تولید داخلی، رشدی دوچندان داشته است. توجه بیشتر به این‌گونه صنایع زودبازده و باارزش در کشور می‌تواند به رشد چند برابر آن‌ها کمک شایانی داشته باشد. صادرات موتوژن یکی از راه‌های توسعه و رونق بازار صنعتی در کشورهای همسایه به‌ویژه افغانستان و عراق به شمار می‌رود.

آشنایی با دینام موتوژن

برند معروف و معتبر موتوژن تبریز یکی از خوش‌نام‌ترین برندهای الکتروموتور ایرانی به شمار می‌رود. این شرکت با بیش از 35 سال سابقه تولید انواع الکتروموتور، امروزه گستره وسیعی از الکتروموتور تک فاز و الکتروموتور سه فاز را تولید می‌کند. در اصلاح عموم دینام موتوژن با نام‌های موتور ژن ، الکتروموتورژن ، موتو ژن تبریز و ژن شناخته می‌شود.

تاریخچه الکتروموتور موتوژن

این شرکت در سال 1352 با نام گلد الکتریک پا به عرصه صنعت گذاشت و در سال 1354 نام آن به موتوژن تغییر پیدا کرد. در طول این سال‌ها بیش از دو میلیون از انواع الکتروموتور تولید کرده و به بازارهای ایران ، اروپا ، آسیا و آفریقا فرستاده است. قسمت عمده از سهام موتورژن متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری غدیر ، بانک تجارت ، شرکت نورد آرین و گروه مالی پارسیان است.

محصولات شرکت موتوژن تبریز عبارت‌اند از: الکتروموتور سه فاز آلومینیومی ، الکتروموتور سه فاز چدنی ، الکتروموتور تک فاز دو خازنه ، الکتروموتور تک فاز خازن دائم ، الکتروموتور مشعل گازی و گازوئیلی ، الکتروپمپ آب کولری ، الکتروموتور کولری و الکتروپمپ صنعتی. لازم به ذکر است که با توجه به توان بالای شرکت موتوژن تبریز برای تولید الکتروموتور ، انواع سفارش‌ها خاص نیز توسط این شرکت تولید می‌شود.

 

برای خرید با ما تماس بگیرید.

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت الکتریکالا محفوظ است

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت